Александрийский Военно-Патриотический Спортивный Клуб "ЗАЩИТА" 

Facebook RSS

Технічна поясова атестація з ВСМ

Кожен спортсмен, який тренується в патріотично-спортивному клубі «Захист», по закінченню навчального року повинен отримати заслуговувані результати. За участь у   змаганнях – спортивні розряди та здати іспити по технічній поясовій атестації.
 Так, згідно календарного плану спільних заходів між ПСК «Захист» та відокремленим підрозділом «Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств» у Кіровоградській області, 09 червня відбулася технічна поясова атестація з розділу «Бойове двоборство».
В атестації прийняли участь біля 100 вихованців клубу «Захист». Спортсмени атестувалися починаючи з першого учнівського ступеню (білий пояс 1 ступеню) та і на інструкторську ступінь (коричневий пояс 1 ступеню). 
Атестаційною комісією  було започатковані номінації за кращу техніку при здачі заліків. Серед учнівської ступені  початкового рівня номінацію отримав Максим Москаленко, а серед учнівської ступені середнього рівня номінацію отримав Максим Деревянко..
Тренерський склад виконав плідну підготовчу роботу і виставив на атестацію тільки підготовлених спортсменів. Керівництво клубу задоволене результатами атестації і сподівається в подальшому збільшувати кількість добре підготовлених спортсменів.